Planowana ciaza

W punkcie, kiedy staramy się z swym przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest nudnym oczekiwaniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku pobiegłybyśmy do apteki po test ciążowy i sprawiły go, aby jak najszybciej powiadomić grupę oraz przyjaciół o rychłym powiększeniu się rodziny. Jednak często sprowadza się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie istniejemy w ciąży. Nie zakładajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na dowolne zasadzie działają testy ciążowe tanie w aptece. Ich postępowanie jest bowiem niezwykle praktyczne. Polega na znalezieniu hormony HCG (wytwarzanego w przypadku spotkania w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są niezwykle ubogie w eksploatacji a również bardzo przyjazne, dlatego należy je kojarzyć zgodnie w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może pochodzić z niewiele czynników:

jinx repellent magic formula Jinx Repellent Magic Formula Siker és jólét az életben

przeterminowanie – tak samo jak każdych innych artykułów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych ponadto nie należy używać po upływie czasu ważności. Wtedy gdyż jego rangi mogą być zaburzone, a efekt będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – wpływ na zysk testu ciążowego nie właśnie jego prawdziwe wykonanie oraz odczekany czas od czasu ewentualnego zapłodnienia. Duże są i choroby kobiety, używane przez nią środki i wiek. Tak dlatego, osoby z chorobą nerek, przekwitające i zażywające leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w jakości powinny raczej zgłosić się do specjalistę, ponieważ w ich przypadku test może dochodzić ciążę, do jakiej tak rzeczywiście nie doszło, mikroporonienie – czasem zdarza się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego spowodowaniu, wyszedł ujemny. Pewno zatem nazywać, że doszło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim przypadku koniecznie zgłoś się do specjalistę, ponieważ pewno jesteś w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najczęstsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich testom będzie można stwierdzić ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uświadomić sobie jakiś ważny składnik: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natur, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, by stanowić silniejszą swobodę.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że znajdują w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy mieć o tym, że w żadnym wypadku nie są nieomylne i dla większej swobód należy udać się do specjalisty i wykonać dodatkowe badania. Chociaż w razie pomyłek, najczęściej zdarza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie a na odwrót. Dlatego kobiety, które nie chcą zajść w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.